HAKKIMIZDA

Küreselleşen dünyada artık markalar birbirleriyle yarışıyor sektörler arasında yalnız ürün satımında değil, hizmet sunumunda da seçenekler çoğalıyor. Reyyan, Bu değişimin bilinciyle, müşteri memnuniyeti için verdiği hizmetin çok yönlü olmasına odaklanıyor, düğün salonu kavramından, çok boyutlu hizmet anlayışına geçen bir markadır. 
 
Fast food, mini market, otopark, çocuk oyun parkı, lüx restaurantıyla Reyyan özel anlarınızı sorunsuz geçirebileceğiniz mükemmel bir mekan…! Reyyan, düğün ve mevlit salonunda gelin ve damadın heyecanlarını yatıştırabileceği, dinlenebileceği; mobilyalı, rahat bir gelin odası da var… Farklı ve seçkin olanların tercihi , çevre düzenlemesiyle de göz dolduruyor. Burada, kendinizi farklı bir dünyada, renkli bir atmosferde hissedeceksiniz. Kalifiye personeli, nezih ortamı, güler yüzlü hizmetiyle vazgeçilmez olacak.
 
Klasik salon düğünü bana göre değil diyenler için Reyyan, sıcak yaz akşamlarında kır düğünü seçeneğini sunuyor. Şık masaları ve mükemmel servisiyle, size sorunsuz mutlu anlar yaşatacak. Unutmayın…!  Mükemmel ses düzeni ve akustiğiyle, düğün-nişan, mevlit, toplantı ve seminerleriniz için rakipsiz olan ’dır.

Malatya Reyyan Düğün Salonları © 2017 - Tüm hakları saklıdır.
Sitemiz üzerinde yer alan bütün yazılar ve resimler izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.

kral midas